Lilith   Info   Biografia   Koncerty   Płyty   Teksty   Video   MP3   Galeria   Forum   Księga   Kontakt   Mapa   

Jesteś niezalogowany
Zaloguj się ► Jeżeli nie masz jeszcze konta, założysz je tutaj ►
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z tego ►
Inne języki
LILITH Alter Ego
Koncerty

najbliższy koncert:
brak planów

zagraliśmy:
2017-05-27, Słupsk, Motor Rock Pub

Najczęściej słuchane
Ostatnie na forum

ostatni temat:
Lilith - Alter Ego

ostatni post:
Pozwolę sobie zacytować: "Przy odpowiednim uporze z Waszej strony"... a tu z okładem dobre 3 lata [...]

Stats & Info

ip 3.231.229.89

online: 2

wszystkich: 1422631

Valid HTML 4.01 Strict

FORUM

FORUM -  Hydepark -  Chwyty
Chwyty
pozostałe strony:  01
autor komentarze [1-9/9]
23.10.2007 18:47 BIalywilk FC aktywność:Lilith - actitvity Chciałbym by tenże temat tyczył się chwytów i wszystkiego z tym powiązanego. Ja rozpocznę pytając czy ktoś ma może chwyty do utworu "Noc"?
07.12.2007 19:34 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity Przyznam szczerze - ja nie mam! :)
18.03.2009 20:56 Diarmad FC aktywność:Lilith - actitvity A ja przyznam,że chyba to by trudne było xD może po prostu nuty? ew. taby, by przetranslatować na nuty a z nich ułożyć chwyty, aczkolwiek... riffy to też sposób na grę;))
27.04.2009 15:16 qra FC aktywność:Lilith - actitvity Myslę, że w kwestii chwytów damy radę coś przekazać... Przedyskutujemy sprawę i wrócimy do Was z tym tematem niebawem.
15.12.2009 15:07 guest FC aktywność:Lilith - actitvity Witam. Widzę, że do tej pory cisza w tym temacie, a zaglądam do niego co miesiąc z nadzieją :). Czy naprawdę nie dałoby rady zamieścić nuty/taby? Jest naprawdę wiele osób które chciałyby spróbować zagrać wasze kawałki :)
28.12.2009 13:32 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity Musisz nam wybaczyć naszą opieszałość - tak i w aktywności na tym forum, jak i w związku z tabami - przebudowujemy właśnie całe www i jak tylko pojawi się wszystko w nowej wersji (strony i forum) obiecuję, że czas odpowiedzi na posty będziesz liczył w godzinach, a nie w miesiącach! :)
06.01.2010 02:47 qra FC aktywność:Lilith - actitvity Tak jak wspomniał elMuz, jak tylko uporamy się z witryną i poznamy nowe jej oblicze, postaramy się wrócic do Was nie tylko z tabami, ale też spróbujemy zrobic translacje video...czyli pokażemy z Łukaszem jak to się gra... Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości....Pozdrowionka i szatańsko -anielskie Haill
02.08.2010 20:15 newvir FC aktywność:Lilith - actitvity Strona wygląda już mega... cosik się galeria tnie, ale mam nadzieję, że taby i chwyty już niedługo....
10.10.2010 17:52 Vornar1 FC aktywność:Lilith - actitvity Też mam taką nadzieję, a stronka wygląda rzeczywiście nieźle:)

pozostałe strony:  01

wszelkie materiały zamieszczone w serwisie są własnością ich autorów i mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z warunkami przez nich określonymi.
Copyright © 1997 - 2011 Aleksander Kubacki Wszystkie prawa zastrzeżone