Lilith   Info   Biografia   Koncerty   Płyty   Teksty   Video   MP3   Galeria   Forum   Księga   Kontakt   Mapa   

Jesteś niezalogowany
Zaloguj się ► Jeżeli nie masz jeszcze konta, założysz je tutaj ►
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z tego ►
Inne języki
LILITH Alter Ego
Koncerty

najbliższy koncert:
brak planów

zagraliśmy:
2017-05-27, Słupsk, Motor Rock Pub

Najczęściej słuchane
Ostatnie na forum

ostatni temat:
Lilith - Alter Ego

ostatni post:
Pozwolę sobie zacytować: "Przy odpowiednim uporze z Waszej strony"... a tu z okładem dobre 3 lata [...]

Stats & Info

ip 3.231.229.89

online: 0

wszystkich: 1422629

Valid HTML 4.01 Strict

FORUM

FORUM -  Hydepark -  Witam
Witam
pozostałe strony:  01
autor komentarze [1-5/5]
09.03.2009 11:51 Angelus FC aktywność:Lilith - actitvity Witam wszystkich fanów i Lilith Wczoraj znalazłem Lilith na youtube swietnie gracie pozdro
18.03.2009 20:37 Diarmad FC aktywność:Lilith - actitvity Ja bym z tego mało sensownego tematu stworzył temat w którym każdy się przedstawia po części i hmm...może mówi za co lubi Lilith(bo innej opcji nie przyjmujemy!!!;-) ), kiedy ich poznał etc. No to:

Jam jest Diarmad, przybywam zza brzegu, a miejscowość z tej racji mianować się zaczęła jakoby "Zabrze".
Lilith, poznałem przypadkowo:wreszcie znalazłem imprezę gotycką gdzieś w Silesii, więc zrobiłem wszystko by pojawić się w trójkącie, tam to przed Artrosis miałem olbrzymią przyjemność posłuchać wspaniałej wokalistki i nie ustępującemu jej na krok zespołowi(miałem miejsce w pierwszym rzędzie!!!) chociaż zbyt dużo osób nie bujało się przed sceną, to muszę powiedzieć,że zespół mnie urzekł permanentnie i chętnie bd śledził jego karierę;-)
03.05.2009 11:23 Ataru FC aktywność:Lilith - actitvity Ojj, bo tak naprawde muzyka Lilith naprawde urzeka, tylko z trafieniem do ludzi bywa gorzej... realia sa smutne.

Witam i pozdrawiam.
07.05.2009 19:56 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity Wieści niosą, że trafiamy co raz... lepiej. Czy to aby nie *śmierdzi* komercją?

A idąc po temacie - jestem elMuz, a Lilith urzeka mnie już od ponad 11 lat! Jestem z Poznania, jak i cała kapela, choć niektórzy mylą to miasto z Radomiem :)
A nazwa Poznań...? Jeżeli dobrze sobie przypominam historię... ponownie poznało się tutaj trzech braci: Lech, Czech i Rus, którzy rozeszli się w trzy strony świata aby założyć trzy państwa: Polan (dawniej Lachów), Rosjan i Czechów. Na cześć ponownego spotkania, poznania się, mamy nazwę i nasze ukochane miasto :)
08.10.2010 19:50 Ataru FC aktywność:Lilith - actitvity Mnie tam niewiele komercja smierdzi, slucham i bardziej mainstreamowych rzeczy, jak i rzeczy chocby z Meksyku, mojego ulubionego kraju muzycznie, ktorych slucha... malo kto.

Swoja droga niezle pomieszaliscie z tymi kontami, chyba jestem za glupi, ale dzis udalo mi sie dojsc z tym do ladu.

pozostałe strony:  01

wszelkie materiały zamieszczone w serwisie są własnością ich autorów i mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z warunkami przez nich określonymi.
Copyright © 1997 - 2011 Aleksander Kubacki Wszystkie prawa zastrzeżone