Lilith   Info   Biografia   Koncerty   Płyty   Teksty   Video   MP3   Galeria   Forum   Księga   Kontakt   Mapa   
 
Jesteś niezalogowany
Zaloguj się ► Jeżeli nie masz jeszcze konta, założysz je tutaj ►
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z tego ►
Inne języki
LILITH Alter Ego
Koncerty

najbliższy koncert:
brak planów

zagraliśmy:
2017-05-27, Słupsk, Motor Rock Pub

Najczęściej słuchane
Ostatnie na forum

ostatni temat:
Lilith - Alter Ego

ostatni post:
10 lat po Alter Ego.................. nastąpiła...noc... :-(

Stats & Info

ip 3.15.193.45

online: 1

wszystkich: 1653491

Valid HTML 4.01 Strict

FORUM

FORUM -  Hydepark -  Stare utwory
Stare utwory
pozostałe strony:  01
autor komentarze [1-7/7]
10.10.2010 16:53 Vornar1 FC aktywność:Lilith - actitvity Witam czy jest możliwość zdobycia Waszych nagrać z dwóch pierwszych dem? Utwory, które zamieściliście są świetne dlatego tak bardzo by mi zależało na reszcie:) Pozdrawiam
10.10.2010 17:50 Vornar1 FC aktywność:Lilith - actitvity Jeśli ktos ma na sprzedaż także płytke Lilith lub Pierwszą Ewę byłbym także bardzo wdzięczny:) Prosze o kontakt na 8578580
10.10.2010 17:50 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity "Rajski ogród" to temat rzeka... chociaż ostatnio pojawiło się światełko w tunelu! Myślimy nad tym wciąż i intensywnie... :)
Jeśli zaś chodzi o "Światło w mroku", to brakuje chyba tylko czterech utworów, bo reszta znajduje się albo w naszym dziale MP3 albo na płycie "Pierwsza Ewa". Owe cztery utwory mogą być baaardzo trudne do zdobycia, ale nie niemożliwe.
Podsumowując - wygląda na to, że jest zapotrzebowanie na nasze najstarsze dokonania... Przy odpowiednim uporze z Waszej strony, obiecuję, że wrócimy do tego tematu :)
10.10.2010 17:55 Vornar1 FC aktywność:Lilith - actitvity Bylibyśmy bardzo wielce radzi z możliwści wysłuchania choć jeszcze jednego zapomnianego utworu Lilith:) sobiście ja z moja dziewczyna bardz czekamy na te utworki:) I przyznam szczerze, że gotyckiego matalu nie słucham juz jak kiedyś (teraz głównie Black Metal) to sentyment do Lilith mam ogromny ponieważ był to mój pierwszy band metalowy z jakim miałem przyjemniość obcować:) Pozdrawiam raz jeszcze i ze zniecierpliwością oczekuję/oczekujemy starych dokonań!
10.10.2010 22:31 qra FC aktywność:Lilith - actitvity Oj elMuz, chyba czas się zastanowic nad odkurzeniem wspominanego materiału i prezentowaniem go na koncertach... A kto wie co przyszłośc przyniesie...:)
08.01.2014 23:03 Vornar1 FC aktywność:Lilith - actitvity Witam! I jak dało radę odkopać stary materiał?
09.01.2014 10:15 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity Pozwolę sobie zacytować: "Przy odpowiednim uporze z Waszej strony"... a tu z okładem dobre 3 lata upłynęły :)
A tak poważnie... dopiero nagraliśmy nową płytę! To Was musi na jakiś czas zaspokoić :)
 
pozostałe strony:  01
 
wszelkie materiały zamieszczone w serwisie są własnością ich autorów i mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z warunkami przez nich określonymi.
Copyright © 1997 - 2011 Aleksander Kubacki Wszystkie prawa zastrzeżone