Lilith   Info   Biografia   Koncerty   Płyty   Teksty   Video   MP3   Galeria   Forum   Księga   Kontakt   Mapa   

Jesteś niezalogowany
Zaloguj się ► Jeżeli nie masz jeszcze konta, założysz je tutaj ►
Jeżeli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z tego ►
Inne języki
LILITH Alter Ego
Koncerty

najbliższy koncert:
brak planów

zagraliśmy:
2017-05-27, Słupsk, Motor Rock Pub

Najczęściej słuchane
Ostatnie na forum

ostatni temat:
Lilith - Alter Ego

ostatni post:
Pozwolę sobie zacytować: "Przy odpowiednim uporze z Waszej strony"... a tu z okładem dobre 3 lata [...]

Stats & Info

ip 3.229.122.219

online: 1

wszystkich: 1422699

Valid HTML 4.01 Strict

FORUM

FORUM -  Hydepark -  Uzupełnianie galerii
Uzupełnianie galerii
pozostałe strony:  01  02  03
autor komentarze [1-9/23]
21.06.2011 17:02 AnHELLuS FC aktywność:Lilith - actitvity Hej.

Co słychać w Zespole? Czekam na uzupełnienie galerii ;)
22.06.2011 11:56 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity W zespole dzieje się... niedługo rzucimy Wam na pożarcie kilka nowych MP3.
Jeśli chodzi o galerię, wzięliśmy ją właśnie we własne ręce, dlatego wkrótce należy się spodziewać pełnej jej odsłony.
Pozdorwionka dla wiernych fanów! :)
27.07.2011 20:43 AnHELLuS FC aktywność:Lilith - actitvity Widać, że galeria "wzięta na ostro" :) Tak trzymać :)
27.07.2011 21:38 spy.of.shogun FC aktywność:Lilith - actitvity AnHELLuS - chyba się Tobie palec zatrzymał na "Enter" ;-))
Aż mi maila zawaliło powiadomieniami ;-))
28.07.2011 10:13 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity @AnHELLuS
Sami się sobie z Qrą dziwimy! Ale od kiedy zwolniliśmy z przykrego obowiązku aktualizacji galerii naszą wokalistkę i zabraliśmy się za to sami - efekty wreszcie się pojawiają.
Ponad rok nieróbstwa niech pozostanie milczeniem...

@spy.of.shogun
To prawie zahacza o offtop :D
Udało mi się zakomentować jedną linijkę skryptu i niestety AnHELLuS wpadł na tą minę. Mam nadzieję, że teraz będzie OK...
28.07.2011 14:39 black.ana FC aktywność:Lilith - actitvity Oj, Panowie:) - tak się chwalicie tą galerią, a mam wrażenie, że w zbiorze pt. Unite Fest 2010 jedna z fotek jest z innej imprezy....:)
28.07.2011 15:32 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity Hmm.... a konkretnie która? No i skąd to przypuszczenie?
29.07.2011 08:18 black.ana FC aktywność:Lilith - actitvity Hmm.... konkretnie to ostatnia...:) A przypuszczenie stąd, że Zespół ma wdzianka rodem z tegorocznego PDF-U. elMuz, no chyba mi nie powiesz, że tak się wyświetla tylko u mnie....:) I żeby nie było, że się czepiam - mój post wziął się stąd, że gdzieś pisałeś, że jak się przyuważy choćby i literówkę, to meldować:) A może to jakiś tajny konkurs z nagrodami dla spostrzegawczych....? Jeśli tak, pamiętaj, że byłam pierwsza;P
29.07.2011 10:09 elMuz Lilith aktywność:Lilith - actitvity @black.ana
Chylę czoła za spostrzegawczość! Konkurs wygrałaś bezapelacyjnie.
Galerię poprawiono i dopieszczono - a Ty masz u mnie "browara" (postać dowolna!)

pozostałe strony:  01  02  03

wszelkie materiały zamieszczone w serwisie są własnością ich autorów i mogą być wykorzystywane tylko zgodnie z warunkami przez nich określonymi.
Copyright © 1997 - 2011 Aleksander Kubacki Wszystkie prawa zastrzeżone